Často kladené otázky

Mohu se zúčastnit, i když nejsem členem ČAP?

Ano. Jde nám o kultivaci etického uvažování ve všech oblastech psychoterapie, proto srdečně vítáme i zájemce o téma mimo řady našich členů. Pokud pracujete profesionálně jako psychoterapeuti, požádejte zde, nebo na adrese capkonference2025@gmail.com o pozvání. Uveďte prosím kromě jména i svůj výcvik a pracoviště.

Mohu se zúčastnit online diskuze v " Přípravné fázi" i když na konferenci nebudu?

Ano. V online diskuzích vítáme i zájemce, kteří se samotné konference 31. 1. – 10 .2. 2025 účastnit nebudou. Pokud pracujete profesionálně jako psychoterapeuti, požádejte zde, nebo na adrese capkonference2025@gmail.com o pozvání. Uveďte prosím kromě jména i svůj výcvik a pracoviště.

Jsem student či na rodičovské dovolené, mohu dostat nějakou slevu?

Ano. Máme připravené zvýhodněné vstupné 1 900 Kč. S přihláškou neváhejte dlouho, počet takových vstupenek je limitovaný.

Proč je cena za online a offline účast stejná?

Snažíme se zajistit, abyste si oba formáty účasti užili plnohodnotně. Pokud přijdete za námi, nabídneme vám během dne nápoje a malé občerstvení. Budete mít vždy na výběr ze dvou paralelně probíhajících diskuzí, uslyšíte názory jak těch ze sálu, tak online účastníků. Těšit se budete moci i na komunitní snídani v sobotu ráno. K ceně za naší konferenci ale budete muset připočítat případné ceny dopravy a ubytování.

V případě online budete mít k dispozici pohodlí vašeho zázemí. Streamovat pomocí Zoomu budeme jak přednášky, tak diskuze. V případě diskuzí to však bude pouze jedna ze dvou paralelně probíhajících diskuzí, která bude podle našeho názoru zajímat více lidí. Budete moci diskutovat s ostatními účastníky na Zoomu a důležitá uvědomění pak uslyší i účastníci v sále. Všichni online účastníci dostanou navíc záznam dopoledních přednášek a to po skončení konferenčního setkání. Náklady na kvalitní stream a následnou postprodukci tvoří podstatnou část rozpočtu celé akce.

Jak mám postupovat, když mi účastnický poplatek bude hradit zaměstnavatel?

V přihlašovacím formuláři vyplňte jako fakturační údaje svého zaměstnavatele (organizace, fakturační adresa, IČO, DIČ). Jméno účastníka i email/telefon vyplňte vlastní. Na tento email vám pak přijde faktura, kterou předáte zaměstnavateli k proplacení. Upozorňujeme, že místo vám rezervujeme až po připsání částky na účet.

Je během konferenčního setkání zajištěno jídlo?

Ano. Pokud s námi budete osobně, zajistíme pro vás během dne nápoje a malé občerstvení. V sobotu ráno vás také bude čekat komunitní snídaně. Podrobnosti zveřejníme zanedlouho. Obědy ani večeře zajištěné nebudou.

Je akce akreditovaná?

Konference se počítá do vzdělávání psychoterapeutů, klinických psychologů i lékařů.

Pro účely ČAP můžete do průběžného vzdělávání započítat 14 hodin, máme akreditaci AKP – 8 kreditů.

Číslo akce AKPČR/PHA/ŠA/91/2024 a akreditaci ČLK – 12 kreditůčíslo akce 116077.

Počítá se mi účast na konferenci do povinných vzdělávacích hodin v rámci členství v ČAP?

Ano, ve výši 16 hodin.

Máte další otázku, na kterou jste nenalezli odpověď?

Napište nám na email capkonference2025@gmail.com, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Rádi vám odpovíme.

Jsem přihlášená/ý jako online účastník. Jak se připojím?

Online připojení bude probíhat přes platformu Zoom. Zhruba měsíc před začátkem konference dostanete do emailu přihlašovací údaje.